Arden Grange Официальный Дистрибьютор в Украине Новый год 2019 Ассоциация заводчиков Туркменского волкодава Круглосуточный прием

Новости

20.08.2011
Вакцинация кошек и собак

Варто пам`ятати! Профілактика вірусних захворювань тварин.

Що ж маємо на увазі під профілактикою вірусних захворювань? Зрозуміло, що від власника тварини потрібно дещо: збалансувати раціон тварини, підтримувати належний моціон та в цілому слідкувати за здоров1ям тварини – це що стосується щоденних правил дотримання у належному стані кожної тварини. А от що стосовно саме ветеринарної профілактики, то на цьому питанні зупинимось трохи детальніше…По-перше, перед тим як робити щеплення маленькому цуценя, тхорику чи кошеня необхідно провести дегельмінтизацію (вигнати гельмінтів). Вже починаючи з 1,5 місячного віку можна давати тваринам засоби від гельмінтів. Що стосовно засобів, то їх різновидів дуже багато і на кожному окремо зупинятись не має сенсу. Можу порекомендувати ті, що вважаю найбільш ефективними та безпечними для малеч. А саме: Краплі на холку «СтронгХолд для цуценят і кошенят» - вони також підійдуть і маленьким тхорям. Цей препарат на основі селамектину швидко, м1яко та безпечно борет1ся з екто та ендопаразитами до того ж спосіб застосування простий – необхідно просто нанести препарат з тюбика на шкіру спини тварини в ділянці шиї. Ще можу відмітити ефективність ангельмінтиків «Дронтал». Цей препарат випускається у вигляді суспензії для малеч, таблеток для собак та окремо таблеток для котів.    Насправді дуже багато добрих ветеринарних препаратів, просто необхідно кожного разу при виборі препарату уважно читати інструкцію та дивитись на строк придатності. І пам1ятайте, що не можна використовувати «людські» ангельмінтики для тварин! Отже ви купили своїй тварині препарат, виконали все по інструкції, прослідкували за станом тварини після дегельмінтизаціі, впевнились, що гельмінтів немає і вже через 5-7 днів можете йти до лікаря на щеплення.

Для щеплення собак та тхорів ми застосовуємо комплексні вакцини «Дурамун Макс 5/4Л» (США) або «Нобівак DHPPi + Lepto» (Голандія). Вакцини захищають від наступних захворювань : чума м1ясоїдних, парагрип, аденовіроз, парвовіроз та лептоспіроз. Розпочинати щеплення слід з 6-8 - тижневого віку. Робиться перше щеплення, а потім кожні 2-3 тижні (Дурамун) або 3-4 тижні (Нобівак) ревакцинація до досягнення тваринами 12-тижневого віку. Ревакцинація необхідна тому, що присутні материнські антитіла впливають на розвиток активного імунітету цуценят.  Від сказу тварин можна розпочинати вакцинувати після 3- місячного віку («Нобівак Рабієс» або «Дефенсор»). Наступне щеплення тварини проводиться через рік і усі наступні щорічно 1р/рік). Для щеплення котів ми застосовуємо комплексну вакцину «Фел-о-вакс 4», яка захищає котів від каліцивірозу, панлейкопенії, ринотрахеїту та хламідіозу. Починати щеплення можна з 8-тижневого віку. Для початкогового курсу вакцинації потрібно ввести 2 дози із інтервалом 3-4 тижні. Наступна ревакцинація 1р/рік щорічно. Котів від сказу вакцінуть також з 3-місячного віку («Нобівак Рабієс» або «Дефенсор»). Важливо памятати, що вакцинувати можна тільки клінічно здорову тварину! Лікар перед щепленням обов1язкого огляне вашу тварину, поміряє загальну температуру тіла та розпитає вас про деякі важливі деталі (збере анамнез), а ви максимально повністю повинні усе розповісти (чим харчуєте, як утримуєте і т.п.). Також слід дотримуватись режиму під час курсу вакцинації (не можна переохолоджувати тварину, контактувати з іншими не вакцінованими тваринами, вигулювати тварину в місцях, де постійно гуляють інші тварини  і т.п.)

Тепер стосовно розповсюджених міфів…Нажаль деякі власники тварин або люди, які вважають себе знавцями у всьому, але не є такими насправді, розповсюджують свої думки в просторах інтернету або сидячи на лавочці… Наприклад кажуть, що якщо у вас той-терьєр, то доза вакцини для нього становить половину флакончика…Це не є правда! Доза вакцини 1 доза (1мл)/ на голову тварини. Тобто будь у вас алабай чи той-терьєр доза вакцини не змінюється, а залишається однаковою для всіх – 1 доза – 1 флакончик. Також існую думка, що вакцинувати тварин від сказу до 7-місячного віку не можна (пояснення цьому дуже різні…і що тварина перехворіти може, і те,що зуби стають чорними…). Це також є не правда. Сучасні вакцини інактивовані і повністю безпечні при дотриманні усіх правил зберігання і застосування. Тому, моя вам порада, не слухайте нікого! Довіряйте інструкції та лікарям! До того ж заводчики тварин найчастіше не є лікарями ветеринарної медицини і не мають жодного права на щеплення, оформлення ветеринарного паспорту та лікування тварин. Ось так коротко про щеплення. Якщо в вас виникли питання на цю або будь-яку іншу тему стосовно вашої тваринки, звертайтесь! Здоровя Вам та Вашим улюбленцям!!!

Новости

30.12.2018

З новим роком!

Дай Боже вам любові і тепла!Щоб щастям світла музика текла.А Новий рік здійснив всі ваші ...

01.11.2017

Поездка за границу?

Поездка за границу со своим питомцем, какие документы необходимы? Иногда случаются ситуации, ...

17.08.2017

"Бонус плюс"

Друзья! Спешим сообщить Вам, что в сети наших клиник возможен расчет при помощи карт ...

12.08.2017

Нам 18 лет

Дорогие друзья! Сегодня нам исполнилось 18 лет, за эти годы сделано очень много, предстоит ещё ...

28.07.2017

Отодектоз

 Долгожданное лето в разгаре – замечательная пора для отдыха и веселья. И чтобы вам и ...

23.06.2017

Стерилизация, что делать?

Стерилизация кошек и собак. На стерелизацию допускаются только клинически здоровые ...

24.05.2017

Сезон клещей в разгаре!

Внимание!!! Сезон активности клещей в разгаре! В нашу клиники возросло количество обращений ...

24.03.2017

Осторожно: КЛЕЩИ!!!

Осторожно: КЛЕЩИ!!! Уважаемые владельцы собак, в связи с повышением среднесуточной ...

УЗИ и ЭКГ

Ветеринарная клиника Лесси - сеть Ветеринарных Клиник по всему Киеву. Гостиница для животных . Стационар в ветеринарной клинике.Ветклиника в центре, левый берег, Оболонь.
ул.Зои Гайдай, 5
Киев
Киевская обл.
04212
Украина